Oferta

Dysponujemy trzema pokojami na parterze i dwoma mniejszymi na piętrze. W sumie możemy przyjąć max ok. 18 gości. Do dyspozycji duża kuchnia i dodatkowe dwa aneksy kuchenne przy pokojach wraz z lodówkami i kuchenkami.  W domu są trzy ogólnodostępne łazienki. W jednym z pokoi kominek. Dwa pokoje pokoje na parterze mają swoje osobne wyjścia do ogrodu.

 

W ogrodzie Agroturystyki Sosnowy Bór mamy dużą wiatę drewnianą na kilkanaście osób z dostępem do prądu, a obok wiaty miejsce na ognisko i grilla. Na terenie jest też karuzela, huśtawka i piaskownica dla dzieci. Nie musisz się też martwić o parking. Zmieści się u nas wiele aut, parkowanie jest bezpłatne.

 

Można u nas zamówić całodzienne wyżywienie z produktów ekologicznych. Serwujemy pyszne jajka od szczęśliwych kur, świeży biały ser, mleko, a także wyroby mięsne, dżemy, powidła i oczywiście warzywa prosto z własnego ogródka. Możesz zjeść pierogi o różnym nadzieniu, bigos domowy, gołąbki, krokiety z barszczem, żurek i wiele innych smacznych domowych potraw.

 

 

Pokój "zielony"

 

 

 

Pokój czteroosobowy na parterze. Obok pokoju łazienka z przysznicem oraz mały aneks kuchenny. Do tego osobne wyjście i ganek.

 

Pokój "przejściowy"

 

 

Pokój trzyosobowy na parterze. Możliwość korzystania z dwóch łazienek oraz z wyjścia na ganek, ale też od frontu. Pokój sąsiaduje z kuchnią.

Pokój "kominkowy"

 

 

Pokój trzyosobowy na parterze z możliwością dostawki. W pokoju kominek. Pokój sąsiaduje z łazienką (z wanną) i kuchnią. Niezależne wyjście prosto z pokoju do ogrodu.

Pokój "nad stawem"

 

 

Pokój dwu- lub trzyosobowy na piętrze. W pokoju dwa łóżka w tym jedno duże podwójne. Pokój sąsiaduje z łazienką (z prysznicem) i aneksem kuchennym. Z okna widać staw pod domem.

Pokój jednoosobowy

 

 

Pokój jedno- lub dwuosobowy na piętrze. Pokój jest niewielki, ale mieszczą się w nim dwa łóżka. Możliwość korzystania z łazienki i aneksu kuchennego na piętrze.

Pokój dwuoosobowy

 

 

Pokój dwuosobowy na piętrze. Pokój jest niewielki, ale mieszczą się w nim dwa materace. Możliwość korzystania z łazienki i aneksu kuchennego na piętrze.