Wśród naszych gości zdarzają się często pasjonaci przyrody, szczególnie ornitolodzy, fotografowie, osoby zwiedzające Polesie na rowerze, rodziny szukające miejsc spokojnych i bezpiecznych dla dzieci, ludzi spragnionych kontaktu z przyrodą, grzybiarze, kajakarze żądni wypraw po dziewiczym Bugu, a nawet właściciele czworonogów. Odbywają się u nas kameralne zjazdy sylwestrowe, rodzinne, a jeśli chcesz przyjechać na święta, to też Cię radośnie powitamy. Zapraszamy wszystkich chętnych na nocleg w okolicach Włodawy, szczególnie osoby, które lubią przyrodę, spokój i domową atmosferę.

Nawiedzeni przyrodnicy w spodniobutach wciąż przemierzają poleskie lasy i błota w poszukiwaniu rzadkich gatunków zwierząt ;) Tradycją są przyjazdy ornitologów zakochanych w poleskiej przyrodzie

 

Plenery fotograficzne to u nas codzienność :) Na plenery przyjeżdżają do nas ludzie z całej Polski: z Warszawy, Krakowa, Poznania, Lublina.... Nikt się jeszcze nie nudził :)

 

Miłośnicy grillowanych kiełbasek i bardziej stacjonarnego wypoczynku też się u nas nie nudzą ;)

Goście

 

Przyjeżdżają do nas również.... psiaki wraz z właścicielami. Znajdą tu mnóstwo miejsc do wspólnych wędrówek, zabaw, a może i ćwiczeń :)